Challenge Battle n. 1! TADY!

Říjen 2008

1,2,3,4,5 a 6 diplom

24. října 2008 v 20:02 | Denča a Bára |  Diplomky pro nás
Tady jsou naše první diplomky za SONB, bleskovky, hádej kdo jsem a taky od Rebči ♥♥☻ za SB!
A teď ty NEJ diplomky od Renči!

Děkujem moooc!

Vanessa - Rozhovor

3. října 2008 v 19:51 | Denča a Bára |  Vanessa - Zajímavosti
A tady je rozhovor s Van! ZDROJ
Klik na cč!

Ashley - Rozhovor

3. října 2008 v 19:43 | Denča a Bára |  Ashley - Zajímavosti
Tak sem z jednoho SUPA blogu skopčila rozhovor s Ash pro německý časopis Yam! ZDROJ
Klik na cč!

Vanessa - Photoshoot 1

2. října 2008 v 18:12 | Denča a Bára |  Vanessa - Fotogalerie
Tady je naprosto NEJ shoot, kterej nafotil Kenneth Willardt. Mě se líbí všechny fotky a upa je zbožňuju!! Kopíruj s odkazem na náš blog!
P.S.: Už se pracuje na ikonce jako ZDROJI. Bude s novým designem kterej bude asi ještě tento týden! Bude od >>MisS.StrawberRy<< protože ten mojí výroby jsem udělala v blbým formátu, kterej nejde dát na blog.cz. Ten design je naprosto supr, už jsem ho viděla! Tak a tady jsou konečně ty slibovaný fotky:
Mě se fakr MAXimálně líbí!

Vanessa - Životopis

2. října 2008 v 17:35 | Denča a Bára |  Vanessa - Životopis

Vanessa - Životopis

Herečka, zpěvačka
Datum narození: 14.12.1988 Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA Znamení: Střelec

Životopis:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-čínský-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy a tak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! Její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".Ashley - Životopis

2. října 2008 v 17:32 | Denča a Bára |  Ashley - Životopis

Ashley Tisdale - Životopis


Modelka,herečka,zpěvačka

Datum narození:02.07.1985

Místo narození:West Deal,New Jersey

Znamení:Rak

Životopis:Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů,např:Smart Guy,7th Heaven,Grounded for life,Boston Public,Strong Medicine,Charmed a Beverly Hills 90210.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001.Poté se Ashley Tisdale stala známou.Nejvíc jí proslavila role v televizním filmu High School Musical.

Kromě herectví se věnuje také hudbě.Už ve 12 letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona.Své první solové album vydá 6.2.2007.

Osobní:Rodiče:Lisa a Mike Tisdale,Sourozenci:Starší sestra Jen